Uzm. Dt. Hande Başoğlu

Uzm. Dt. Hande Başoğlu, 1990 yılında Trabzon’da doğdu. 2008 yılında Trabzon Lisesi’nden okul ikinciliği ile mezun olduktan sonra aynı yıl başladığı diş hekimliği eğitimini, Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde 2013 yılında tamamlamıştır. 2014 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nin Ortodonti Anabilim Dalında uzmanlık eğitimine başlamıştır.
2018 yılında “CAD/CAM Sistemlerinde Kullanılan Geçici Kron Materyallerine Uygulanan farklı Yüzey Pürüzlendirme İşlemlerinin Metal Ortodontik Braketlerin Bağlanım Dayanımına Etkisi” isimli tez çalışması ile Ortodonti Uzmanı unvanı almış olan Uzm. Dt. Hande Başoğlu, kendine ait özel Ortodonti kliniğinde hizmet vermektedir.Uzm. Dt. Hande Başoğlu’nun temel hedefleri, hastalara güzel bir yüz estetiği ve etkileyici bir gülüş kazandırmak, sağlıklı bir çiğneme ve konuşma için gerekli olan diş ve çene ilişkisini elde etmektir.

Trabzon Ortodonti Kliniği

Temiz, nezih, konforlu ve sıcak bir klinik ortamında, sizlere gülüş tasarımı hizmetini sunuyoruz. Sağlığınızı güvenle emanet edebileceğiniz Uzm. Dt. Hande Başoğlu ile özgür bir gülüşe kavuşun.


IMG_1787IMG_9625

DİLEDİĞİNİZ GİBİ GÜLÜN

Güzel bir gülümseme kişinin kendine daha çok güvenmesini sağlar. Sosyal yaşamındaki etkinliğini arttırır. Ortodontik tedavi ile güzel, sağlıklı ve özgür bir gülüşe kavuşun.


AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞINIZI KORUYUN

Konumlarında bozukluk olan dişleri tam olarak temizleyebilmek mümkün değildir. Tam temizlenemeyen dişler ise çürük adayıdır. Ortodontik tedavi ile dişler düzgün şekilde yerlerini alır ve böylece dişlere daha iyi bakım yapılabilmesini sağlayarak çürük riskini azaltmış olur.

IMG_1787IMG_9625
WhatsApp chat